OKNOPLAST – specjalista ds. planowania produkcji

Data publikacji: 2022-03-07

Firma: OKNOPLAST

Stanowisko: specjalista ds. planowania produkcji

Miejscowość: Ochmanów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

ZADANIA:

Przygotowywanie planów produkcyjnych w oparciu o zamówienia oraz efektywne wykorzystanie mocy produkcyjnych.
Bieżąca korekta i kontrola realizacji planów produkcyjnych przy ścisłej współpracy z właścicielami procesów/ obszarów.
Inicjowanie i wdrażanie projektów wewnętrznych zmierzających do poprawy funkcjonujących systemów planowania i analizowania produkcji.
Nadzorowanie i korekta danych do planowania.
Udział w projektach optymalizacji produkcji.

WYMAGANIA:

Doświadczenie zawodowe w planowaniu w obszarze produkcji.
Umiejętność tworzenia zestawień i analiz na bazach danych pow. 1 mln rekordów.
Doskonała znajomość pakietu MS Office (w szczególności obsługa Makr i SQL).
Znajomość narzędzi Lean Manufacturing.
Wysokie umiejętności analityczne.
Nastawienie na współpracę i rozwiązywanie problemów mimo pojawiających się trudności.
Umiejętność planowania pracy własnej i ustalania priorytetów.
Samodyscyplina i wysoki poziom motywacji do realizacji powierzonych zadań oraz osiągania celów.

Wykształcenie techniczne

…CHĘTNIE ZAOFERUJEMY CI:

Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna

Możliwość realizacji ciekawych projektów

Rozwój kompetencji zarówno technicznych, jak i miękkich

Możliwość pracy zdalnej (w określonym wymiarze czasowym)

Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, stołówka, drużyny sportowe i znacznie więcej!)

Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze – bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!

O firmie

Oknoplast

Producent