OKNOPLAST – specjalista ds. aluminium

Data publikacji: 2022-11-28

Firma: OKNOPLAST

Stanowisko: specjalista ds. aluminium

Miejscowość: Ochmanów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Twój zakres obowiązków

doradztwo techniczne w zakresie produktów stolarki aluminiowej dla klienta z Niemiec.
Współpraca z front officem w zakresie realizacji zleceń.
opracowywanie ofert handlowych przesłanych przez klientów
weryfikacja dokumentacji technicznej przekazywanej przez Klientów,
aktualizacja oraz tłumaczenia dokumentacji technicznej
nadzór nad poprawnością danych w systemie informatycznym
opracowywanie zapytań technicznych, zleceń produkcyjnych
obsługa posprzedażowa

Nasze wymagania

mile widzialne doświadczenie w pracy z aluminium oraz/lub w branży okiennej
znajomość języka niemieckiego min B2
znajomość rysunku technicznego,
umiejętność posługiwania się programe, Auto CAD

…CHĘTNIE ZAOFERUJEMY CI:

Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna

Rozwój kompetencji zarówno technicznych, jak i miękkich

Możliwość pracy zdalnej (w określonym wymiarze czasowym)

Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, stołówka, drużyny sportowe i znacznie więcej!)

Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze – bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!