OKNOPLAST – kierownik zmiany

Data publikacji: 2021-11-10

Firma: OKNOPLAST

Stanowisko: kierownik zmiany

Miejscowość: Ochmanów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

ZADANIA:

nadzór nad zmianą produkcyjną
wdrażanie narzędzi organizacji produkcji
nadzór nad parkiem maszynowym i infrastrukturą
nadzór nad jakością produkcji
organizacja ciągłości dostaw materiałów do produkcji
ciągłe doskonalenie procesów i budowanie mocy produkcyjnych
szkolenie pracowników
nadzór nad zmianą produkcyjną ok 60 osób
ewidencja godzin pracy
rozliczenia zamiany i pracowników

NASZE OCZEKIWANIA:

wykształcenie min. średnie techniczne
min.5 lat na stanowisku kierowniczym lub technologa w firmie produkcyjnej w branży aluminiowej
znajomość systemów aluminiowych i technologii, programów Logikal, ALiCad, MB Cad
chęć do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

…CHĘTNIE ZAOFERUJEMY CI:

Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna

Rozwój zawodowy, dzięki dostosowanemu do stanowiska pakietowi szkoleń

Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, stołówka, drużyny sportowe i znacznie więcej!)

Możliwość pracy zdalnej (w określonym wymiarze czasowym)

Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze – bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!

Realny wpływ na rozwój firmy

O firmie

Oknoplast

Producent