OKNOPLAST – kierownik działu zaopatrzenia i magazynów aluminium

Data publikacji: 2021-12-28

Firma: OKNOPLAST

Stanowisko: kierownik działu zaopatrzenia i magazynów aluminium

Miejscowość: Ochmanów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

ZADANIA:

Nadzór nad magazynem materiałów, profili i szyb
Nadzór nad terminową dostawą materiałów do produkcji
Zarządzanie zespołem 5 specjalistów ds. zaopatrzenia
Zarządzanie magazynem materiałów – 35 osób
Aktualizacja cen materiałów w systemach
Prowadzenie negocjacji z dostawcami
Poszukiwanie alternatywnych dostawców
Prawidłowość danych dot. nowych indeksów, leadtimów itp
Koordynacja projektów między działowych

NASZE OCZEKIWANIA:

wykształcenie wyższe: logistyka lub techniczne
min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika obszaru SCM (zakupy, magazyn, logistyka)
znajomość Lean Manufacturing, Six Sigma, MRP, Kanban
znajomość programów Excel – biegle oraz Microsoft Dynamics AX (AXAPTA)
umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie
umiejętność zarządzania kadrą pracowników fizycznych i umysłowych
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

…CHĘTNIE ZAOFERUJEMY CI:

Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna

Rozwój zawodowy, dzięki dostosowanemu do stanowiska pakietowi szkoleń

Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, stołówka, drużyny sportowe i znacznie więcej!)

Możliwość pracy zdalnej (w określonym wymiarze czasowym)

Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze – bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!

Realny wpływ na rozwój firmy