OKNOPLAST – doradca techniczny

Data publikacji: 2021-12-17

Firma: OKNOPLAST

Stanowisko: doradca techniczny

Miejscowość: Ochmanów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

ZADANIA:

  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Doradztwo techniczne
  • Planowanie i nadzór na realizowaną inwestycją
  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją
  • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientem

JEŚLI…

  • Posiadasz zmysł techniczny
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Jesteś skrupulatny i precyzyjny.
  • Cechu Cię wysoka kultura osobista
  • Jesteś komunikatywny oraz posiadasz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w branży stolarki okiennej

…CHĘTNIE ZAOFERUJEMY CI:

  • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna
  • Rozwój kompetencji zarówno technicznych, jak i miękkich
  • Możliwość pracy zdalnej (w określonym wymiarze czasowym)
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, stołówka, drużyny sportowe i znacznie więcej!)
  • Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze – bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!

O firmie

Oknoplast

Producent