OKNOPLAST – doradca techniczny z jęz. włoskim

Data publikacji: 2023-05-08

Firma: OKNOPLAST

Stanowisko: doradca techniczny z jęz. wloskim

Miejscowość: Ochmanów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Twój zakres obowiązków

Bezpośrednia współpraca z oddziałem firmy we Włoszech
Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia sprawnej obsługi klientów z rynku włoskiego
Kompleksowa obsługa klienta: terminowa i jakościowa realizacja ofert i zamówień, doradztwo techniczne, produktowe i handlowe
Koordynacja wdrożeń i zmian w bieżącej ofercie w systemie informatycznym.

Nasze wymagania

Znasz język włoski minimum na poziomie min B2
Posiadasz wykształcenie techniczne
Masz doświadczenie w obsłudze klienta
Jesteś osobą sumienną, zaangażowaną w realizację zadań, nastawioną na osiągnięcie założonych celów, a do tego cechuje Cię odwaga w poszukiwaniu rozwiązań…

Mile widziane

Doświadczenie w obsłudze klienta włoskojęzycznego.
Umiejętność obsługi programu AutoCAD/DraftSight
Wykształcenie wyższe (profil techniczny)

…CHĘTNIE ZAOFERUJEMY CI:

Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna

Rozwój kompetencji zarówno technicznych, jak i miękkich

Możliwość pracy zdalnej (w określonym wymiarze czasowym)

Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, stołówka, drużyny sportowe i znacznie więcej!)

Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze – bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!