NOVOFERM – technik serwisu

Data publikacji: 2020-06-26

Firma: NOVOFERM

Stanowisko: technik serwisu

Miejscowość: Tarnowo Podgórne

Województwo: Łódzkie, Mazowieckie, Śląskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

naprawa i konserwacja bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych,
diagnozowanie i rozwiązywanie usterek,
wsparcie techniczne użytkowników końcowych,
współpraca z służbami utrzymania ruchu klientów posiadających produkty Novoferm,
prowadzenie dokumentacji technicznej,

Wymagania:

prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
doświadczenie w pracach elektrycznych, mechanicznych oraz spawalniczych,
dyspozycyjność,
wysoka kultura osobista,
samodzielność w działaniu,
komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziane),
dodatkowym atutem będzie doświadczenie branżowe,

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenia,
profesjonalne wdrożenie techniczne oraz produktowe,
umowę o pracę na pełen etat,
stabilne zatrudnienie,
samochód służbowy wraz z pełnym wyposażeniem technicznych (po okresie próbnym),