NOVOFERM – specjalista ds. systemu Dynamics 365

Data publikacji: 2022-03-11

Firma: NOVOFERM

Stanowisko: specjalista ds. systemu Dynamics 365

Miejscowość: Tarnowo Podgórne

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Zadania:

Odpowiedzialność za wdrażanie systemu Dynamics 365 Business Central za pośrednictwem koordynatorów po stronie Microsoftu.
Tworzenie, aktualizacja oraz udostępnianie instrukcji i materiałów szkoleniowych dla użytkowników systemu ERP,
Zbieranie informacji oraz dokumentowanie zapotrzebowania na zmiany w systemie ERP,
Testowanie i odbiór dostarczonych rozwiązań od dostawcy systemu ERP,
Współpraca i egzekwowanie rozwiązań od dostawców systemu ERP.

Oczekujemy:

Wykształcenie wyższe,
Doświadczenie w użytkowaniu systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central,
Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central w firmie produkcyjnej bądź handlowej,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Umiejętność analitycznego myślenia,
Biegła znajomość pakietu MS Office,
Samodzielność, elastyczność,
Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie,
Stabilne zatrudnienie warunki zatrudnienia umożliwiające długofalową współpracę oraz możliwości rozwoju,
Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, karta OK System, ubezpieczenie),

O firmie