NOVET – specjalista ds. graficznych

Data publikacji: 2023-04-01

Firma: NOVET

Stanowisko: specjalista ds. graficznych

Miejscowość: Gospodarz

Województwo: Łódzkie

Branża: Dostawca

1. Zakres obowiązków:

– tworzenie materiałów graficznych na potrzeby promocyjne

– współpraca z dostawcami celem pozyskiwania materiałów graficznych

– nadzór i aktualizacja treści graficznych na stronach produktowych serwisów internetowych

– tworzenie materiałów do druku i współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie

– budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

2. Oczekujemy:

– umiejętności obsługi programów graficznych – pakiet Adobe

– wiedzy z zakresu typografii i kompozycji

– znajomości technik szparowania, retuszu i kompozycji

– umiejętności fotografowania produktów

– dobrej organizacji pracy w ramach zespołu

– podstawowej znajomości języka angielskiego

3. Mile widziane:

– doświadczenie na podobnym stanowisku

4. Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w polskiej firmie rodzinnej

– umowę o pracę

– pracę w stałych godzinach 8:00 – 16:00, od poniedziałku do piątku

– szkolenie przygotowujące do pracy