NITUS – technolog pvc

Data publikacji: 2022-11-11

Firma: NITUS

Stanowisko: technolog pvc

Miejscowość: Zakliczyn

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

· nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkcją stolarki PVC,

· konstruowanie nowych wyrobów oraz doskonalenie produkowanych wyrobów stolarki PVC,

· opracowywanie i nadzorowanie pełnej dokumentacji technicznej wyrobów stolarki PVC produkowanych przez firmę,

· współpraca z obszarem produkcyjnym w zakresie nadzoru konstrukcyjnego i technologicznego nad realizacją wykonania

· wprowadzanie danych technologicznych do oprogramowania.

Wymagania:

· min. 2 letnie doświadczenie pracy w branży stolarki PVC

· znajomość systemów profilowych stolarki PVC oraz bardzo dobra znajomość branży stolarki PVC

· doświadczenie pracy na stanowisku technolog, projektant czy konstruktor

· bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętności tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej

· znajomość oprogramowania CAD (np. AutoCAD, Solid Edge, NX, Inventor lub innych do projektowania parametrycznego)

· znajomość oprogramowania do wycen stolarki PVC

· gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

· udział w kreowaniu strategii marketingowej poprzez możliwość wykorzystania własnych pomysłów oraz rozwiązań podnoszących sprzedaż,

· wsparcie i wdrożenie do pracy w przyjaznej atmosferze wśród kompetentnych i doświadczonych pracowników,

· możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

· niezbędne narzędzia pracy.