NITUS – specjalista ds. wycen

Data publikacji: 2019-12-27

Firma: NITUS

Stanowisko: specjalista ds. wycen

Miejscowość: Czchów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

doradztwo z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej firmy NITUS,
wycena produktów oferowanych przez firmę (okna, drzwi aluminiowe),
nadzorowanie przebiegu realizacji zleceń,
pozyskiwanie nowych zleceń, jak również obsługa zleceń stałych klientów firmy,
weryfikowanie kosztorysów danych produktów pod względem merytorycznym i finansowym,
bezpośredni kontakt z klientem.

Wymagania:

budowanie długofalowej współpracy z klientem,
umiejętność pracy w zespole,
umiejętność przyswajania nowej wiedzy technicznej,
efektywne planowanie i organizowanie własnej pracy,
dokładność i precyzja w wykonywaniu zleconych obowiązków,
komunikatywność.

Oferujemy:

wynagrodzenie zgodne ze standardami rynkowymi,
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym,
szkolenie na stanowisku pracy,
wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
przyjazną atmosferę pracy.