monter w dziale produkcji

Data publikacji: 2024-02-01

Firma: Gerda

Stanowisko: monter w dziale produkcji

Miejscowość: Sokołów

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • praca przy stołach montażowych,
  • składanie małych, precyzyjnych elementów do wkładek i zamków,
  • dbanie o jakość wytwarzanych produktów, bieżąca kontrola jakości,
  • przygotowanie produktów do wysyłki,
  • dbanie o stan maszyn i urządzeń przynależnych do obszaru pracy,
  • utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy,
  • praca dla cierpliwych i precyzyjnych osób,.

Wymagania:

  • sumienność i dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność korzystania z podstawowych urządzeń pomiarowych (suwmiarka).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • wdrożenie do pracy i niezbędne szkolenia na stanowisku,
  • możliwość dojazdu do pracy autobusem zakładowym z Warszawy i Pruszkowa,
  • bogaty pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe, dofinansowanie do pakietów sportowych, ubezpieczenia grupowe i inne.