monter stolarki otworowej – okien pionowych i bram

Data publikacji: 2024-02-01

Firma: Fakro

Stanowisko: monter stolarki otworowej – okien pionowych i bram

Miejscowość: Nowy Sącz

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Zadania:

  • montaż okien pionowych  i bram garażowych,
  • obsługa serwisowa  okien i bram,
  • montaż przeszkleń.

Wymagania:

  • wiedza z zakresu zasad montażu okien pionowych i bram,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • komunikatywność pozwalająca na kontakt z klientem,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie techniczne,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • umiejętność czytania budowlanej dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku,
  • zadaniowy czas pracy,
  • narzędzia wspomagające pracę (telefon, tablet, samochód),
  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych,,
  • dobre warunki pracy,
  • dofinansowanie do kart sportowych, udział w imprezach integracyjnych,
  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego,
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej,
  • dostęp do parkingu dla pracowników,
  • bonusy w okresach świątecznych,
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe,
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO.