monter konstrukcji aluminiowych

Data publikacji: 2024-03-08

Firma: Filplast

Stanowisko: monter konstrukcji aluminiowych

Miejscowość: Głogówek

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • zamieszkanie na terenie powiatu prudnickiego (konieczne będzie zarejestrowanie jako bezrobotny w Powiatowym Urzędzie Pracy w Prudniku),
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:

  • składanie konstrukcji aluminiowych z komponentów,
  • montaż elementów stolarki aluminiowej na linii produkcyjnej,
  • okuwanie, składanie i obróbka wyrobów stolarki aluminiowej,
  • samokontrola jakości produktu schodzącego z linii produkcyjnej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej, w branży okiennej lub budowlanej,
  • praca z rysunkiem technicznym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia uzależnione od zaangażowania i efektywności,
  • umowa o pracę,
  • możliwość korzystania z ZFŚŚ,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystania z pakietów sportowych,
  • możliwość skorzystania ze zorganizowanych lub dofinansowanych dojazdów do pracy.