montażysta konstrukcji aluminiowych

Data publikacji: 2023-11-29

Firma: Final

Stanowisko: montażysta konstrukcji aluminiowych

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • obróbka profili aluminiowych (cięcie, frezowanie, wiercenie, szklenie, składanie gotowych wyrobów);
  • składanie okien i drzwi na bazie otrzymanej dokumentacji technologicznej;
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów;
  • dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego;
  • umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka);
  • znajomość podstawowych przyrządów pomiarowych;
  • uprawnienia na wózki widłowe i suwnice (mile widziane);
  • samodzielność, pracowitość, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dodatkową premię uzależnioną od wyników pracy;
  • karty Multisport;
  • pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu;
  • możliwość rozwoju zawodowego.