młodszy technolog

Data publikacji: 2024-07-17

Firma: Hydro Extrusion Poland

Stanowisko: młodszy technolog

Miejscowość: Łódź

Województwo: Łódzkie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • uczestniczenie we wdrażaniu nowych produktów, maszyn i urządzeń w obszarze produkcji,
  • optymalizacja obecnych procesów produkcyjnych, pod kątem wydajności, jakości oraz ergonomii,
  • analiza przyczyn przestojów i zakłóceń w procesie produkcji,
  • opracowywanie dokumentacji produkcyjnej,
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,
  • detekcja, analiza i sprawne rozwiązywanie problemów na maszynach,
  • kontrola stanu oraz zamawianie części zamiennych,
  • prewencja, dbałość o stan techniczny maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • znajomość podstaw automatyki przemysłowej, czujniki i systemy wizyjne itp.,
  • znajomość podstaw mechaniki przemysłowej,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętności szybkiej i sprawnej analizy detekcji i usuwania problemów w maszynie,
  • operatywność, komunikatywność w pracy w zespole, samodzielność,
  • zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (technologia montażu),
  • umiejętności praktycznego zastosowania Lean Manufacturing,
  • dobrej znajomości MS Office,
  • mile widziane: znajomość uregulowań ISO,IATF,TISAX, znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • praca 3-zmianowa.