młodszy specjalista w dziale customer service

Data publikacji: 2024-01-18

Firma: Reynaers

Stanowisko: młodszy specjalista w dziale customer service

Miejscowość: Przeszkoda

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • pełna obsługa klienta od zamówienia po dostawę (również w jęz. angielskim – zazwyczaj mailowo),
  • zarządzanie zamówieniami w systemie wewnętrznym (wprowadzanie, doprecyzowanie warunków zamówień i realizacji, monitorowanie zleceń),
  • przygotowanie list dostaw i ustalanie tras wysyłkowych,
  • bieżące reagowanie na zmiany w zamówieniach i wysyłkach,
  • przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych i wprowadzanie do systemu,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Wymagania:

  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • wykazywanie się inicjatywą i rozwiązywanie problemów,
  • odpowiedzialność za swoje działania,
  • budowanie pozytywnych relacji z innymi,
  • umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych,
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach działania w doświadczonym i profesjonalnym zespole,
  • pracę na pełny etat,
  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowaną kartę Multisport,
  • świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci, paczki świąteczne).