młodszy specjalista ds. transportu międzynarodowego FTL/LTL

Data publikacji: 2023-12-14

Firma: Rawplug

Stanowisko: młodszy specjalista ds. transportu międzynarodowego FTL/LTL

Miejscowość: Wrocław

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Dostawca

Oferujemy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku z możliwością rozwoju i realizowania własnych pomysłów;
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się grupie – umowa o pracę;
  • przejrzysty system wynagradzania (stała pensja i premia zadaniowa);
  • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem w branży budowlanej;
  • plan wdrożenia, który będzie dostosowany do twojego doświadczenia i umiejętności;
  • 5-dniowy tydzień pracy – poniedziałek – piątek w godz. 8:00 – 16:00;
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników.

Obowiązki:

  • bieżąca organizacja transportów drogowych na potrzeby wiodącego producenta materiałów budowlanych oraz nadzór nad ich przebiegiem w obszarze międzynarodowym (FTL, LTL);
  • praca w autorskim systemie zarządzania procesem transportowym;
  • dbałość o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług:
  • optymalizacja kosztów transportu, realizacja założeń budżetowych;
  • przygotowywanie wycen pod bieżące zapytania;
  • awizacja dostaw do klientów;
  • nawiązywanie i budowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi;
  • współtworzenie procesów logistycznych w dynamicznie rozwijającym się dziale;
  • administrowanie dokumentacją transportową:
  • opracowywanie analiz i raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami.
  • Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe min 1 rok – preferowane spedycja, operator logistyczny;
  • znajomość Excela w stopniu zaawansowanym;
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • zdolność do wielozadaniowości, efektywnego zarządzania czasem;
  • znajomość zagadnień, procedur i obowiązujących przepisów w zakresie międzynarodowych