młodszy specjalista ds. administracyjno-technicznych

Data publikacji: 2024-01-22

Firma: Veka

Stanowisko: młodszy specjalista ds. administracyjno-technicznych

Miejscowość: Skierniewice

Województwo: Łódzkie

Branża: Dostawca

Zadania:

  • tworzenie instrukcji stanowiskowych,
  • optymalizacja procesów magazynowych,
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji procesowej,
  • współpraca z dostawcami w zakresie ofertowania i realizowania usług zewnętrznych,
  • monitorowanie i analiza wskaźników wykonywanych operacji magazynowych,
  • analizach danych w systemie SAP,
  • tworzenie Innowacyjnych rozwiązań optymalizacyjnych w obszarze magazynu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (język niemiecki będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • terminowość i zaangażowanie w wykonywane zadania.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym,
  • nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku,
  • coroczne podwyżki,
  • dofinansowanie posiłków,
  • prywatną opiekę medyczną Medicover,
  • szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport),
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • ciekawą, pełną wyzwań rozwojową pracę,
  • miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.