młodszy operator w dziale ekstruzji

Data publikacji: 2024-04-08

Firma: Aluplast

Stanowisko: młodszy operator w dziale ekstruzji

Miejscowość: Nagradowice

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • pod opieką doświadczonego operatora uczysz się uruchamiania linii produkcyjnej,
  • poznajesz tajniki nowoczesnej produkcji profili okiennych oraz asortyment,
  • bierzesz udział w szkoleniach i uczysz się wykonywania obowiązków na wszystkich stanowiskach obsługi linii produkcyjnej – poznajesz proces produkcji od podstaw,
  • kontrolujesz jakość produkowanych wyrobów – uczysz się odpowiedniego kalibrowania maszyn,
  • praca w systemie 3-zmianowym czterobrygadowym (to oznacza pracę wg harmonogramu: 7 dni roboczych – 2 dni wolne – 7 dni roboczych – 2 dni wolne – 7 dni roboczych – 3 dni wolne).

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • zmysł techniczny,
  • doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,
  • podstawy obsługi komputera,
  • chęć rozwoju i awansu.

Oferujemy:

  • „rok na ekstra plusie” – dodatkowe 4000 zł w pierwszym roku pracy – wypłacane w 4 transzach,
  • jasna ścieżka awansu,
  • długofalowa współpraca,
  • stabilne zatrudnienie,
  • stanowisko jest objęte programem rozwoju kompetencji „Operator maszyn”. Rozpoczynasz zdobywanie doświadczenia zawodowego na stanowisku młodszy operator i bierzesz udział w programie szkoleniowym, by stać się operatorem maszyn.