młodszy inżynier procesu

Data publikacji: 2024-03-21

Firma: Salamander Window & Door Systems

Stanowisko: młodszy inżynier procesu

Miejscowość: Włocławek

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • udział w doskonaleniu procesów narzędziowni,
  • analiza wadliwości procesów produkcyjnych,
  • przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji procesów produkcyjnych (instrukcje procesowe, instrukcje pracy),
  • diagnozowanie problemów, ich analizowanie, poszukiwanie przyczyn oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości,
  • wsparcie technologiczne dla narzędziowni w procesie wytwarzania wyrobów,
  • raportowanie wyników testów oraz ich archiwizacja,
  • udział w projektach rozwojowych,
  • ścisła współpraca z technikami ekstruzji, starszym inżynierem procesu, technologami, brygadzistami i kierownikami innych działów,
  • pomoc w codziennych obowiązkach technologa,
  • kontrola procesu regranulacji PCW,
  • kontrola procesu recyklingu PCW,
  • nadzór nad przydzielonymi procesami technologicznymi, np. produkcja uszczelek.

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • język angielski/niemiecki: znajomość na poziomie min. B1,
  • chęć do nauki i poznawania nowych rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • obowiązkowość, terminowość, samodyscyplina,
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (preferowane przetwórstwo tworzyw sztucznych, chemiczne, inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego, który zaowocuje zwiększeniem wynagrodzenia,
  • szkolenia i kursy zawodowe,
  • prywatną opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie na życie w preferencyjnej cenie,
  • dofinansowanie do karnetów sportowych Medicover Sport,
  • wypłatę zawsze w terminie,
  • świadczenia z ZFŚS dla dzieci z okazji Dnia Dziecka
  • pożyczki z ZFŚS,
  • przydzielenie mentora na etapie wdrożenia od pierwszego dnia pracy,
  • ciągłą opiekę HR Business Partnera.