ML SYSTEM – projektant konstrukcji

Data publikacji: 2019-10-11

Firma: ML SYSTEM

Stanowisko: projektant konstrukcji

Miejscowość: Zaczernie/Rzeszów

Województwo: Podkarpackie

Branża: Dostawca

Zakres obowiązków:
• Projektowanie konstrukcji aluminiowych, szklanych oraz stalowych
• Udział w ekspertyzach i inwentaryzacjach obiektów istniejących
• Opracowywanie nowych produktów oraz modyfikowanie istniejących
• Tworzenie koncepcji rozwiązań indywidualnych
• Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych
• Udział w tworzeniu instrukcji technicznych
• Czynny udział w tworzeniu prototypów (tworzenie zestawień materiałowych, wsparcie merytoryczne, współpraca z dostawcami w celu weryfikacji rozwiązań technicznych, nadzór nad harmonogramem prac wdrożeniowych
• Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej budowlanej, wykonawczej i warsztatowej

Wymagania:
• Wykształcenie inżynierskie (preferowane: budownictwo)
• Bardzo dobra znajomość AutoCad – warunek konieczny, znajomość Revit, Autodesk Robot
• Mile widziana znajomość oprogramowania Inventor
• Doświadczenie w pracy Projektanta lub Asystenta Projektanta w konstrukcjach
• Dobra wyobraźnia przestrzenna, ogólna znajomość zagadnień projektowych oraz zagadnień materiałowych i wytrzymałościowych
• Uprawnienia do projektowania w branży konstrukcyjno-budowlanej mile widziane
• Doświadczenie w branży związanej z konstrukcjami aluminiowymi, stalowymi lub szklanymi (dodatkowy atut)
• kreatywność
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, będącej liderem w swojej branży
• Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
• Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
• Pakiety medyczne dla Pracowników
• Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju osobistego
• szkolenia