MIWI-URMET – doradca techniczno-handlowy

Data publikacji: 2019-10-12

Firma: MIWI-URMET

Stanowisko: doradca techniczno-handlowy

Miejscowość: Łódź

Województwo: Łódzkie

Branża: Dostawca

Opis stanowiska:

budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
pozyskiwanie nowych klientów,
doradztwo techniczne,
sporządzanie ofert i konfigurowanie systemów,
budowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku,
opracowywanie raportów z zakresu powierzonych zadań.

Wymagania:

wyższe lub minimum średnie wykształcenie (preferowane: elektronika, elektrotechnika, automatyka),
minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektro-instalacyjnej (elektrotechnicznej) lub automatyki bramowej,
dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
odpowiedzialność i samodzielność,
dobra organizacja pracy,
wysoka kultura osobista,
prawo jazdy kat. B,
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie,
narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
możliwość rozwoju i samorealizacji,
stabilne zatrudnienie.