mistrz zmiany w zakładzie produkcji stolarki aluminium

Data publikacji: 2023-12-11

Firma: Filplast

Stanowisko: mistrz zmiany w zakładzie produkcji stolarki aluminium

Miejscowość: Głogówek

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • planowanie, organizowanie oraz nadzorowanie i motywowanie pracy podległego zespołu;
  • realizacja celów produkcyjnych;
  • nadzór nad jakością i terminowością realizacji zleceń produkcyjnych;
  • zapewnienie ciągłości produkcji;
  • kontrolowanie i analizowanie realizacji zadań produkcyjnych pod kątem stopnia wykonania planu, jakości i efektywności procesu produkcyjnego;
  • inicjowanie bliskiej współpracy między zależnymi działami (zaopatrzenie, handel, techniczny);
  • wprowadzanie działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa, jakości, systemu zarządzania, i komunikacji;
  • budowanie w organizacji kultury „ciągłego doskonalenia” ukierunkowanej na: poprawę bezpieczeństwa, jakości i wydajności pracy oraz obniżanie kosztów produkcji;
  • bieżące wyjaśnianie spraw związanych z realizacją produkcji i stały kontakt z handlem;
  • kontrola czasu produkcji, zużycia materiałów i ograniczanie strat;
  • wsparcie kierownika produkcji w zakresie rozwoju kompetencji pracowników;
  • raportowanie zgodnie ze standardami spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe/średnie;
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej, przemysłowej lub budowlanej;
  • praktyczna wiedza na temat zarządzania procesami produkcyjnymi;
  • znajomość podstawowych zagadnień z obszaru Lean Management;
  • umiejętność strategicznego planowania;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność wywierania wpływu na pracowników i motywowania do pracy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie w branży okiennej, znajomość Lean Manufacturing i doświadczenie w zarządzaniu projektami będą dodatkowymi atutami;
  • predyspozycje przywódcze;
  • umiejętność kierowania zespołem, zarządzania i motywowania poprzez cele;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz premie efektywnościowe;
  • możliwość korzystania z ZFŚŚ (dofinansowania m.in. do żłobków, przedszkoli, wyprawek);
  • ubezpieczenie grupowe;
  • prywatna opieka medyczna;
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop);
  • odpowiedzialne i ciekawe wyzwania zawodowe w rozwijającej się firmie;
  • przestrzeń do wdrażania własnych inicjatyw i usprawnień.