MFO – technolog

Data publikacji: 2022-08-25

Firma: MFO

Stanowisko: technolog

Miejscowość: Kożuszki Parcel k. Sochaczewa

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych technologii gięcia stali
  • Programowanie wycinarki laserowej do rur i profili stalowych
  • Przygotowywanie rysunków technicznych części maszyn
  • Nadzór nad technologiami gięcia stali na zimno
  • Wprowadzanie poprawek w technologii gięcia stali
  • Planowanie kolejności wykonywanych technologii w oparciu o plan główny realizacji zleceń
  • Konsultacje technologiczne z Operatorami Ustawiaczami
  • Zamawianie narzędzi wynikających z przygotowania technologicznego,
  • Rozliczanie dokumentów zamówionych narzędzi, tworzenie dokumentów OT/LT

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się programem A-CAD 2D – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Office, w tym Excela, umiejętność tworzenia analiz i zestawień
  • Umiejętność tworzenia rysunków technicznych
  • Obsługa programu A-CAD 3D lub INVENTOR – mile widziana
  • Mile widziana znajomość programów TUBE DESIGNE i TRUTOPS
  • Systematyczność, rzetelność, zorientowanie na cele i zadania oraz cierpliwość
  • Znajomość procesów obróbki stali na zimno – będzie niewątpliwym atutem

To oferujemy:

  • Praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie notowanej na GPW
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet w LUX-MED, pozwalający zadbać o zdrowie
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego (dla pracownika i członków jego rodziny)
  • Deklarujemy, nie tylko w ogłoszeniu, że u nas chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji to coś, na co stawiamy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: praca@mfo.pl z nazwą stanowiska w tytule wiadomości oraz zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko przez MFO S.A. z siedzibą w Kożuszkach Parcel 70a, 96-500 Sochaczew.”

W przypadku chęci pozostawienia aplikacji na potrzeby przyszłych procesów, prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji przez ww. firmę.”