MFO – specjalista ds. eksportu (Niemcy)

Data publikacji: 2023-02-01

Firma: MFO

Stanowisko: specjalista ds. eksportu z jęz.niemieckim

Miejscowość: Sochaczew

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Twój zakres obowiązków:

– Pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z nowymi Klientami biznesowymi na rynku niemieckim

– Negocjowanie i ustalanie warunków handlowych oraz przygotowanie ofert

– Kompleksowa obsługa i pozyskiwanie nowych zamówień od Klientów

– Wyjazdy w delegacje zagraniczne 1, 2 razy w kwartale

– Reprezentowanie firmy na targach krajowych oraz międzynarodowych wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania:

– Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację

– Nastawienie na cel

– Chęć wyszukiwania i kontaktowania się z nowymi Klientami

– Dobra organizacja pracy

– Chęć rozwoju swojej kariery w sprzedaży i bycia samodzielnym handlowcem

– Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

– Praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie notowanej na GPW

– Współpraca z Klientami biznesowymi

– Zdobycie i rozwój umiejętności sprzedażowych

– Codzienna komunikacja w języku/ językach obcych – współpracujemy z Klientami na całym świecie

– Umowa o pracę od pierwszego dnia

– Wynagrodzenie dające satysfakcję oraz atrakcyjny system bonusowy zależny jedynie od wyników Twojej pracy

– Bogaty pakiet w LUX-MED, pozwalający zadbać o zdrowie

– Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego (dla pracownika i członków jego rodziny)