MERCOR – specjalista ds. ofertowania

Data publikacji: 2021-07-19

Firma: MERCOR

Stanowisko: specjalista ds. ofertowania

Miejscowość: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

  • tworzenie ofert oraz doradztwo produktowe,
  • podtrzymywanie oraz budowanie trwałych relacji z naszymi stałymi Klientami w języku angielskim.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków,
  • obsługa MS Office.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość branży technicznej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie funkcjonującej na rynku budowlanym od ponad 30 lat,
  • biuro w Gdańsku-Wrzeszczu, ogólnodostępny parking, szatnie i prysznice dla rowerzystów,
  • praca dla lidera w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych,
  • współpraca z doświadczonym zespołem w przyjaznej atmosferze,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie programu Benefit,
  • możliwość dofinansowania szkoleń i kursów językowych.