MERCOR – specjalista ds. marketingu online

Data publikacji: 2021-12-25

Firma: MERCOR

Stanowisko: specjalista ds. marketingu online

Miejscowość: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

współtworzenie strategii online marketingowej dla Grupy Mercor
planowanie i koordynowanie strategii komunikacyjnej w Internecie
opracowywanie harmonogramu działań e-marketingowych
monitorowanie i raportowanie efektywności prowadzonych działań
nadzór nad materiałami wizualnymi niezbędnymi do realizacji kampanii online
koordynowanie obszarów: SEO, SEM, PAID SOCIAL (współpraca z podwykonawcami)
rekomendowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze digital marketingu na podstawie analizy trendów rynkowych
wspieranie realizacji innych projektów komunikacji marketingowej
wykonywanie audytów serwisów internetowych oraz analizy ruchu na stronach
optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarek

Jakich kompetencji u Ciebie szukamy:

znajomość marketingu internetowego (m.in. Google Analytics, SEO, SEM, PAID SOCIAL)
bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel i Power Point)
poczucie estetyki materiałów graficznych
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 2 lata
udokumentowana praktyka w zakresie prowadzenia kampanii digital o określonym budżecie i KPI
zainteresowanie nowymi technologiami oraz rynkiem e-commerce
umiejętność tworzenia i realizacji kampanii e-mail marketingowych będzie dodatkowym atutem

Co Cię czeka?

młody, dynamiczny, zgrany zespół
wspierająca przełożona i coachingowy klimat komunikacji
docenianie zamiast oceniania
bogaty pakiet benefitów + umowa o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy – adekwatne do Twojego doświadczenia
organizacja, z którą będziesz chciał/chciała związać się na dłużej
biuro w dogodnej lokalizacji z dostępnym parkingiem (Gdańsk-Wrzeszcz),
elastyczne godziny pracy,
program pomysłów pracowniczych,
możliwość dofinansowania szkoleń i studiów,
samodzielność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki.