MERCOR – projektant

Data publikacji: 2022-01-17

Firma: MERCOR

Stanowisko: projektant

Miejscowość: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie projektów instalacji wentylacji pożarowej,
• doradztwo techniczne na etapie projektowania i realizacji,
• ocena poprawności rozwiązań budowlanych i technologicznych.

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Środowiska),
• doświadczenie w projektowaniu instalacji wentylacyjnych lub przeciwpożarowych,
• obsługa AutoCad oraz pakietu MS Office,
• umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
• uprawnienia projektanta.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ponad 30-letniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych,
• perspektywę rozwoju w ramach struktury firmy oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, grupowe ubezpieczenia zdrowotne, dofinansowanie „wczasów pod gruszą”,
• realny wpływ na rozwój firmy – doceniamy chęć wychodzenia poza ramy swoich podstawowych obowiązków oraz wykazywanie inicjatywy,
• niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie,
• samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki.