MERCOR – kontroler należności

Data publikacji: 2019-09-02

Firma: MERCOR

Stanowisko: kontroler należności

Miejscowość: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

 

Poszukujemy osoby o wyższym wykształceniu, która ma min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Docenimy znajomość Word i Excel oraz odporność na stres, umiejętność pracy pod presją czasu. Mile widziana znajomość Microsoft Dynamics AX i doświadczenie w spółce z branży budowlanej.

Idealny kandydat wesprze nas w ewidencji i kontroli rozrachunków z klientami oraz w uzgadnianiu i potwierdzaniu sald, ewidencji podjętych działań.

Kontroler należności będzie współpracować z: działem realizacji w zakresie uzgadniania wymagalności wierzytelności, bankiem w zakresie wystawiania gwarancji bankowych, klientem w zakresie ustalenia treści udzielanej gwarancji bankowej, działem prawnym w zakresie windykacji sądowej.

Na co dzień będzie sporządzał wnioski o zwrot należności z tytułu kaucji gwarancyjnych,

Zapewniamy stabilne zatrudnienie, prywatną opiekę medyczną, Multisport, grupowe ubezpieczenia zdrowotne, „wczasy pod gruszą”, szerokie możliwości rozwoju zawodowego i własnych umiejętności, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, konkursy wewnątrzfirmowe z atrakcyjnymi nagrodami, niekorporacyjną kulturę pracy