mechatronik

Data publikacji: 2024-01-25

Firma: Siegenia

Stanowisko: mechatronik

Miejscowość: Kluczbork

Województwo: Opolskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • analiza pracy maszyn oraz przebiegów procesów produkcyjnych,
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn,
  • diagnostyka i naprawa maszyn oraz układów sterowania procesem,
  • modernizacja oraz budowa nowych maszyn i stanowisk produkcyjnych,
  • konserwacja oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn,
  • analiza programów i diagnostyka układów sterowania PLC i robotów,
  • proste prace elektryczne i montażowe,
  • programowanie i przyuczanie robotów przemysłowych,
  • uruchamianie układów sterowania nowych i modernizowanych maszyn,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie utrzymania ruchu oraz projektów i nowych uruchomień,
  • demontaż i montaż maszyn i urządzeń wymagających serwisu lub naprawy.

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu mechatronik/automatyk (wyższe lub średnie),
  • znajomość układów mechaniki, automatyki i pneumatyki,
  • doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń zautomatyzowanych,
  • praktyczne umiejętności diagnozowania usterek maszyn w tym diagnostyka sterowań SIEMENS S5/S7,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność i umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • aktywny udział w realizacji projektów.