mechanik utrzymania ruchu/automatyk (także do przyuczenia)

Data publikacji: 2024-07-24

Firma: Adams

Stanowisko: mechanik utrzymania ruchu/automatyk (także do przyuczenia)

Miejscowość: Baranowo

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • zatrudnione osoby dołączą do zespołu odpowiedzialnego za zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń w fabryce, w tym między innymi za wykonywanie przeglądów maszyn, usuwanie awarii, udział w instalacjach nowych maszyn i urządzeń oraz prace naprawcze na terenie zakładu.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe min. zawodowe,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B – czynne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność – praca na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6),
  • mile widziane: znajomość nowoczesnych układów sterowania maszyn, umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych.

Oferujemy:

  • nauka nowych umiejętności i zdobywanie doświadczenia u boku najlepszych specjalistów w branży,
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, z ukierunkowaniem na długofalową współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • bezpłatny autobus pracowniczy, jeżdżący z 3 kierunków,
  • benefity, takie jak bony na święta, możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie, karty multisport oraz udział w imprezach integracyjnych,
  • szkolenia wewnętrzne i branżowe.