MATPLAST – kierownik regionalny

Data publikacji: 2020-09-04

Firma: MATPLAST

Stanowisko: kierownik regionalny

Miejscowość: Wrocław

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie pozytywnych relacji z klientem,
doradztwo techniczno-handlowe,
pozyskiwanie nowych klientów i rynków zbytu,
budowanie wizerunku firmy wśród nowych i stałych klientów,
przygotowanie ofert handlowych dotyczących stolarki otworowej.

Oferujemy:

atrakcyjny system wynagrodzeń ( podstawa + premia ) uzależniony od efektów pracy,
możliwość podnoszenia kwalifikacji,
uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów,
dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych,
przyjazna atmosfera, wysoka kultura organizacyjna,
samodzielną i stabilną pracę,
szkolenia oraz rozwój zawodowy,
wyposażenie niezbędne do pracy na tym stanowisku (samochód, laptop, tel).

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stolarki otworowej mile widziane/ będzie dodatkowym atutem
doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B
znajomość pakietu Ms Office,
samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów,
samodyscyplina – umiejętność organizacji pracy,
dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność,
prawo jazdy kat. B