magazynier – zakład produkcyjny

Data publikacji: 2023-11-07

Firma: Nitus

Stanowisko: magazynier - zakład produkcyjny

Miejscowość: Jurków

Województwo: Małopolskie

Branża: ​​Dystrybutor

Miejsce pracy: Jurków

Zakres obowiązków:

  • załadunki i rozładunki materiałów i towarów/dostaw;
  • dostarczanie elementów do produkcji na poszczególne stanowiska produkcyjne (Tymowa) – mile
    widziane doświadczenie w pracy z profilami z PVC lub aluminiowymi;
  • przygotowywanie, pakowanie, znakowanie i kompletowanie wyjeżdżających towarów;
  • przygotowywanie i dopilnowywanie niezbędnej dokumentacji;
  • obsługa urządzeń magazynowych – m.in. wózka widłowego, suwnicy;
  • regularne sprawdzanie stanów magazynowych i ich inwentaryzacja.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie praktyczne i uprawnienia – wózek widłowy (mile widziane suwnica);
  • uczciwość, solidność i sumienność w wykonywaniu codziennych obowiązków;
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej;
  • znajomość obsługi komputera;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie przez cały rok;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie 1-zmianowym;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • po okresie próbnym możliwość dodatkowej premii uzależnionej od jakości wykonywanej pracy oraz przerobu wydziału produkcyjnego;
  • przeszkolenie niezbędne dla osób bez doświadczenia (minimum jednak to zmysł techniczny).