magazynier

Data publikacji: 2024-01-12

Firma: WnD

Stanowisko: magazynier

Miejscowość: Rąbień

Województwo: Łódzkie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • przyjmowanie i rozładunek towarów w magazynie,
  • kompletowanie zamówień i przygotowywanie do wysyłki,
  • utrzymanie porządku w magazynie.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy ze skanerami (będzie dodatkowy atutem)​,
  • znajomość dokumentacji magazynowej(będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę – 33 miesiące,
  • pewne wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie – od stycznia 2024 wyższe niż najniższa krajowa,
  • premia wydajnościowa,
  • stały dodatek frekwencyjny,
  • darmową, prywatną opiekę medyczną oraz atrakcyjne ubezpieczenie na życie,
  • kartę o wartości 100 zł na zakupy w stołówce firmowej,
  • zgodny z kodeksem pracy system wypłat godzin nadliczbowych,
  • szansę zdobycia nowych umiejętności i tym samym realną możliwość awansu w strukturach firmy,
  • pakiet wdrożeniowy dla nowych pracownik 3-msc,
  • transport z: Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Poddębic.