lider w dziale utrzymania ruchu

Data publikacji: 2024-01-26

Firma: Oknoplast

Stanowisko: lider w dziale utrzymania ruchu

Miejscowość: Ochmanów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • nadzorowanie pracy podległego zespołu,
  • dbanie o porządek w obszarze warsztatu UR,
  • raportowanie wskaźników,
  • kontakt z kadrą zarządzającą,
  • kontakt z inżynierami UR w celu zamawiania części zamiennych w momencie wystąpienia zapotrzebowania na zmianie produkcyjnej,
  • nadzór nad osobami oddelegowanymi do działu ur z wydziałów współpracujących/raportowanie postępu prac,
  • rozdzielanie pracy dla mechaników i techników UR,
  • podejmowanie decyzji dotyczących priorytetów,
  • organizowanie szkoleń dla podległego zespołu (dzielenie się wiedzą, przekazywanie wiedzy),
  • nadzór i współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • nadzór nad realizacją przeglądów urządzeń peryferyjnych w podległym obszarze,
  • nadzór nad testowaniem maszyn po przeglądach.

Wymagania:

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • przeprowadzanie przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych,
  • doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem,
  • znajomość metodologii lean manufacturing – mile widziane,
  • wykształcenie kierunkowe tj. robotyka, automatyka, budowa maszyn – mile widziane,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania,
  • umiejętność analizowania schematów technicznych,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym – mile widziane,
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale prawnym firmy lub kancelarii prawnej,
  • dobra orientacja w prawie cywilnym, handlowym, własności intelektualnej oraz prawie konkurencji i ochrony konsumentów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na co dzień współpracujemy z kancelariami spoza Polski),
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność,
  • biznesowe podejście do rozwiązywania problemów,
  • otwartość na pracę z ludźmi.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat (podpisywaną od razu na 33 miesiące),
  • jasny system premiowy oparty o konkretne wskaźniki produkcyjne,
  • pewne, rynkowe wynagrodzenie (zawsze w terminie!) i jasny system wypłat nadgodzin,
  • szeroki pakiet benefitów (samochód służbowy, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport),
  • możliwość awansu w strukturach firmy.