lider produkcji

Data publikacji: 2024-02-06

Firma: Siegenia

Stanowisko: lider produkcji

Miejscowość: Kluczbork

Województwo: Opolskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • uczestnictwo w procesie produkcyjnym oraz realizacja tygodniowego planu zleceń,
  • raportowanie wskaźników swojej grupy do szefa zmiany,
  • rozdział prac na poszczególnych stanowiskach,
  • dbanie o ciągłe zaopatrzenie materiałów w obszarze produkcyjnym,
  • dozór nad poprawnością procesu produkcyjnego pod kątem jakości i standardów.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień obróbki plastycznej metali,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i procesowej,
  • kompetencje do kierowania zespołem,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • praca na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • mile widziane: obsługa pras mechanicznych/automatów lub robotów, znajomość jęz. niemieckiego.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity w ramach ZFŚS,
  • pakiet opieki medycznej, karta sportowa, dofinansowanie do lunchu,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • aktywny udział w realizacji projektów,
  • praca w zespole z pozytywną energią.