LAGUNA – specjalista ds. e-commerce

Data publikacji: 2021-07-03

Firma: LAGUNA

Stanowisko: specjalista ds. e-commerce

Miejscowość: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zakres zadań:

tworzenie i realizacja strategii rozwoju internetowej platformy sprzedażowej (sklep internetowy),
zarządzanie systemami sklepu,
szczegółowa analiza produktów i bestsellerów,
analiza działania z uwzględnieniem statystyk Google Analytics, korygowanie działań platformy na podstawie analizy danych,
dbałość o prawidłowe działanie platformy sklepu oraz proponowanie i realizowanie nowych rozwiązań w celu udoskonalenia jego funkcjonowania i efektywności,
monitoring konkurencji i stała analiza sytuacji na rynku, badanie i identyfikacja klientów,
współpraca z zespołem marketingowym i sprzedażowym,
raportowanie swoich działań.

Oferujemy:

przyjazne wdrożenie do pracy,
stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
otwarty i koleżeński zespół,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
dofinansowanie do pakietu opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie,
świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
możliwość współtworzenia przyjaznego miejsca pracy.

Oczekiwania:

znajomość platform prestaShop, shoper lub pokrewnych,
znajomość modeli promocyjnych (ustawienia koszyków, bonusów, promocji),
minimum 2 lata aktywnego doświadczenia w branży e-commerce,
bardzo dobra znajomość specyfiki platform marketplacowych,
umiejętność posługiwania się Google Analytics, znajomość narzędzi z zakresu optymalizacji danych,
umiejętność analizy i syntezy danych statystycznych (statystyki: zamówień, form dostaw, wydajności sklepu),
zmysł artystyczny, graficzny,
mile widziana znajomość pracy w środowisku ERP oraz doświadczenie w sprzedaży,
chęć rozwoju, energia, pomysłowość, umiejętność współpracy.