kupiec strategiczny

Data publikacji: 2024-03-27

Firma: Roto Okna Dachowe

Stanowisko: kupiec strategiczny

Miejscowość: Lubartów

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • negocjacje kontraktowe i cenowe oraz zawieranie umów ramowych i kontraktów z dostawcami,
  • rozwój nowych rynków zakupowych oraz selekcja krajowych i międzynarodowych dostawców materiałów do produkcji,
  • udział w opracowywaniu strategii grup produktowych oraz inicjowanie programów redukcji kosztów,
  • rozwój dostawców oraz udział w audytach dostawców wraz z zapewnieniem jakości,
  • udział w projektowaniu i optymalizacji procesów zakupowych w zakładach.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w zakupach strategicznych materiałów, towarów lub usług,
  • doświadczenie w zakupach materiałów technicznych, komponentów i podzespołów – będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne lub inne pokrewne,
  • znajomość wyzwań i możliwości związanych z międzynarodowymi rynkami zamówień,
  • znajomość SAP – moduł Materials Management – będzie dodatkowym atutem,
  • silne zdolności komunikacyjne, duża elastyczność i asertywność,
  • zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w strukturach międzynarodowych, współpraca z zagranicznymi kontrahentami,
  • możliwość zaangażowania się w ambitne i odpowiedzialne projekty,
  • atrakcyjna merytorycznie praca w miłym i doświadczonym zespole,
  • dobrze zaplanowany onboarding,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, systemy ERP, nowe technologie optymalizujące procesy,
  • Akademia Roto – profesjonalna platforma z ofertą szkoleń gwarantująca rozwój osobisty i zawodowy,
  • kursy językowe na różnych poziomach dostępne na platformie językowej, zajęcia z native speakerami,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta Medicover Sport,
  • praca zdalna hybrydowo,
  • elastyczny czas pracy.