księgowa

Data publikacji: 2024-04-17

Firma: Bertrand

Stanowisko: księgowa

Miejscowość: Luzino

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych,
  • analiza i uzgadnianie kont rozrachunkowych,
  • przygotowywanie przelewów do płatności,
  • weryfikacja dokumentów pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych,
  • księgowanie amortyzacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • doświadczenie pracy w księgowości minimum 2 lata,
  • znajomość obsługi programu Symfonia,
  • praktyczna znajomość MS Office,
  • praktyczna znajomość aktualnych przepisów prawa podatkowego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność, dokładność, samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w godz. 8-16,
  • pracę w miejscu i dziale, do którego pracownicy lubią przychodzić,
  • pakiet powitalny i opiekuna na okres wdrożenia w miejscu pracy.