księgowa/księgowy

Data publikacji: 2024-08-12

Firma: Okno-Pol

Stanowisko: księgowa/księgowy

Miejscowość: Mników

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych przy wsparciu doświadczonego zespołu,
  • księgowanie dokumentów celnych oraz wewnątrzwspólnotowych (import, eksport),
  • wsparcie w księgowaniu dokumentów związanych z gospodarką magazynową,
  • bieżąca kontrola zapisów księgowych oraz uzgadnianie kont rozrachunkowych,
  • pomoc w sporządzaniu deklaracji GUS, Intrastat, NBP,
  • uzgadnianie rejestrów VAT oraz pomoc w sporządzaniu deklaracji VAT-7 oraz VAT-UE,
  • wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie podstawowych analiz i raportów.

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy w księgowości lub w dziale finansowym,
  • znajomość podstaw przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,
  • chęć nauki i rozwoju zawodowego,
  • dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość,
  • znajomość pakietu MS Office, znajomość programów księgowych (ERP) ENOVA będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • mentoring i wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów,
  • pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku,
  • odpowiednie narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym: karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna.

O firmie

Okno-Pol

Producent