KRISPOL – reprezentant handlowy z jęz.niemieckim

Data publikacji: 2023-07-03

Firma: KRISPOL

Stanowisko: reprezentant handlowy z jęz.niemieckim

Miejscowość: Wrzesnia

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Główne zadania:

rozwój sprzedaży na podległym obszarze, w oparciu o przyjętą strategię,
bieżąca współpraca handlowa i budowanie relacji z Partnerami Handlowymi firmy,
pozyskiwanie klientów strategicznych w różnych kanałach dystrybucji,
realizowanie planów sprzedażowych,
zaangażowanie w działania marketingowe i monitoring rynku.

Nasze wymagania:

biegła znajomość języka niemieckiego (C1/C2),
poparte sukcesami doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, na rynkach niemieckojęzycznych,
gotowość do pracy opartej na wyjazdach służbowych,
bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w działaniu,
umiejętności komunikacyjne, nawiązywania relacji i negocjacyjne,
mile widziane doświadczenie w branży budowlanej / technicznej.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
atrakcyjne wynagrodzenie z motywującym systemem premiowym,
dodatki pozapłacowe (karty lunch pass, dofinansowanie kart sportowych, dodatki świąteczne, jubileuszowe),
dużą samodzielność w organizacji pracy,
możliwości rozwoju kompetencji zawodowych,
przyjazne środowisko pracy ze świetną atmosferą,
nowoczesne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

O firmie

KRISPOL

Producent