kreślarz CAD

Data publikacji: 2023-11-28

Firma: Reynaers

Stanowisko: kreślarz CAD

Miejscowość: Przeszkoda

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Miejsce pracy: Przeszkoda, gm. Żabia Wola

Obowiązki:

  • tworzenie dokumentacji technicznej zaprojektowanych przez nas rozwiązań;
  • opracowywanie katalogów technicznych, w których przedstawisz nasze produkty i narysujesz instrukcje montażowe;
  • tworzenie rysunków wykonawczych detali, które wdrożymy do naszej oferty;
  • wprowadzanie danych technicznych i katalogowych do wewnętrznego systemu zamówień;
  • stałe poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności oraz dzielenie się nią z koleżankami i kolegami z zespołu.

Wymagania:

  • poszukujemy osób w każdym wieku, młodych duchem, komunikatywnych i gotowych się rozwijać;
  • pamiętaj, że będziesz pracować w międzynarodowym zespole – spotkania i rozmowy z anglojęzycznymi kolegami to u nas codzienność.

Oczekiwania:

  • absolutorium lub dyplomu ukończenia uczelni technicznej – preferowane kierunki studiów: mechanika, mechatronika;
  • dobra znajomość jęz. angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację i wymianę informacji;
  • znajomość oprogramowania projektowego Autodesk: AutoCAD oraz Inventor;
  • przyjazna i pozytywna postawa, nastawienie na kreatywne rozwiązywanie problemów.

Oferujemy:

  • pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych;
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach działania w doświadczonym i profesjonalnym zespole;
  • prywatna opieka medyczna;
  • korzystanie z karty MultiSport na preferencyjnych warunkach;
  • świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci, do kina/teatru, paczki świąteczne);
  • program rekomendacji pracowników;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • parking dla pracowników;
  • udogodnienia dla rowerzystów.