koordynator pakowania i foliowania

Data publikacji: 2024-04-25

Firma: Deceuninck

Stanowisko: koordynator pakowania i foliowania

Miejscowość: Jasin

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • ustalanie harmonogramu prac w dziale w oparciu o aktualne zapotrzebowanie,
  • organizowanie pracy zespołowi oraz rozliczanie ich z pracy, zgodnie z przyjętymi zasadami,
  • wdrażanie działań mających na celu zapewnienie najwyższych standardów jakościowych pakowanych wyrobów gotowych,
  • kontrola bieżącego zużycia materiałów niezbędnych do procesu pakowania,
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby działu,
  • proponowanie i wdrażanie projektów optymalizacyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w obszarze produkcji lub logistyki,
  • bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel (codzienna praca),
  • dobra znajomość j. angielskiego (głównie korespondencja mailowa),
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów i proponowanie rozwiązań,
  • angażująca postawa, sprzyjająca budowaniu zmotywowanego zespołu.

Oferujemy:

  • rynkowe wynagrodzenie zasadnicze + kwartalny system premiowania,
  • coroczne podwyżki,
  • bezpłatna opieka medyczna (Medicover),
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą),
  • współfinansowanie karnetów sportowych,
  • inne, wynikające z regulaminów wewnętrznych.