konstruktor systemów fasadowych

Data publikacji: 2023-09-22

Firma: Aluron

Stanowisko: konstruktor systemów fasadowych

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Miejsce pracy: zdalna, hybrydowa

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie techniczne (budownictwo, architektura, budowa maszyn);
  • bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCad;
  • umiejętność projektowania przy użyciu programów 3D;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość branży architektonicznych systemów aluminiowych dla budownictwa;
  • bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Office;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie konstrukcji fasadowych na bazie systemów aluminiowych;
  • rozwiązywanie problemów technicznych i optymalizacja konstrukcji;
  • wykonywanie dokumentacji technicznej oraz dobór materiałów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • możliwość rozwoju, awansu;
  • pracę w stabilnej i rzetelnej firmie, której produkty znane są na wszystkich kontynentach;
  • ciekawe wyzwanie zawodowe dla ambitnych;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Nasze benefity:

  • atrakcyjne ubezpieczenie;
  • bezpłatne porady prawne;
  • imprezy integracyjne;
  • prezenty mikołajkowe dla dzieci;
  • paczki świąteczne dla pracowników;
  • karnety na mecze PlusLigi – drużyny siatkarskiej Aluron- CMC Warta Zawiercie;
  • karnety na siłownię INTERFIT CLUB dla pracowników i najbliższej rodziny;
  • bardzo dobra atmosfera!

Poszukujemy wielu kandydatów!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres: rekrutacja@aluron.plwpisując w temacie nazwę stanowiska.
Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 696 625 341.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szanowni Państwo, uprzejmie prosimy o dopisanie do CV poniższej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych, organizowanych przez Aluron Sp. z o.o.”

O firmie

Aluron

Dostawca