konstruktor systemów aluminiowych

Data publikacji: 2024-05-28

Firma: Aluron

Stanowisko: konstruktor systemów aluminiowych

Miejscowość: Zawiercie

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Miejsce pracy: zdalna, hybrydowa

Obowiązki:

  • projektowanie konstrukcji fasadowych i okienno-drzwiowych na bazie systemów aluminiowych,
  • rozwiązywanie problemów technicznych i optymalizacja konstrukcji,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej oraz dobór materiałów.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (budownictwo, architektura, budowa maszyn),
  • bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCad,
  • umiejętność projektowania przy użyciu programów 3D – mile widziana,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość branży architektonicznych systemów aluminiowych dla budownictwa,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Office,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat lub kontrakt B2B,
  • umowę podpisaną przez ALURON (nie agencję),
  • pracę w stabilnej i rzetelnej firmie, której produkty obecne są na wszystkich kontynentach,
  • wsparcie podczas procesu wdrażania,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • możliwości współpracy z doświadczonymi specjalistami z branży,
  • prezenty mikołajkowe dla dzieci,
  • imprezy integracyjne,
  • bezpłatne porady prawne,
  • karty sportowo-rekreacyjne PZU Sport  dla pracownika oraz najbliższej rodziny,
  • karnety na siłownię INTERFIT CLUB  dla pracowników i najbliższej rodziny,
  • karnety na mecze PlusLigi  – drużyny Aluron- CMC Warta Zawiercie,
  • zaproszenia na spektakle teatralne, muzyczne ze znanymi i cenionymi aktorami jak np.: „Przygoda z ogrodnikiem”.

Chcesz wiedzieć więcej o firmie?

Zobacz – www.aluron.pl

Masz pytania? Zadzwoń 696 625 341

Chcesz z nami pracować? Wyślij CV: rekrutacja@aluron.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Aluron K. Baran i Wspólnicy S.K.A”

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz: http://www.aluron.pl/pl/polityka-prywatnosci/.

Systemy aluminiowe znajdujące się pod marką Aluron należą do najbardziej innowacyjnych produktów budowlanych, co potwierdzają liczne nagrody, wyróżnienia oraz zadowoleni Klienci. Wszystkie rozwiązania konstrukcyjne charakteryzują się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi, akustycznymi, jakościowymi oraz funkcjonalnością.

O firmie

Aluron

Dostawca