kierownik zmiany

Data publikacji: 2024-02-09

Firma: WnD

Stanowisko: kierownik zmiany

Miejscowość: Rąbień

Województwo: Łódzkie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • nadzorowanie sprawnego działania obszaru produkcyjnego na podległej zmianie,
  • terminowa realizacja planu produkcyjnego z optymalnym wykorzystaniem zasobów,
  • realizowanie i raportowanie wyznaczonego poziomu wskaźników KPI,
  • organizowanie materiałów pozwalających zachować ciągłość pracy produkcji,
  • bieżąca komunikacja z innymi działami w firmie celem zapewnienia ciągłości i efektywności produkcji,
  • raportowanie wykonanych zadań do przełożonego,
  • nadzór nad utrzymywaniem standardów BHP na podległych obszarach,
  • wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi związanych z zarządzaniem produkcją opartych na Lean Manufacturing min. problem-solving, VMS, budowanie kultury continuous improvement.

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcyjnym – warunek konieczny,
  • praktyczna znajomość rozwiązań z zakresu Lean Manufacturing,
  • znajomość systemów zarządzania jakością ISO9001 i 14001,
  • bardzo dobra znajomość procesu produkcji/montażu,
  • dobra znajomość pakietu Office (word, excel, power point),
  • umiejętność delegowania i rozliczania zadań,
  • orientacja na realizację wyników,
  • umiejętność efektywnego zarządzania ludźmi i dobrej organizacji pracy,
  • wysoka motywacja do doskonalenia procesów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • wykształcenie minimum średnie/średnie techniczne,
  • doświadczenie w branży produkcji stolarki okiennej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pełnoetatową, stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego,
  • pełen pakiet wdrożeniowy – szkolenia merytoryczne z najlepszymi specjalistami,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole stanowiącym mieszankę doświadczenia i młodości,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • jasny system premiowania oparty o twarde wskaźniki,
  • szansę zdobycia nowych umiejętności i tym samym realną możliwość awansu w strukturach firmy,
  • darmową, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie,
  • dodatek 100 zł miesięcznie na zakupy w stołówce firmowej.