kierownik produkcji okien drewnianych

Data publikacji: 2024-07-18

Firma: MS więcej niż OKNA

Stanowisko: kierownik produkcji okien drewnianych

Miejscowość: Słupsk

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • zarządzanie zespołem produkcyjnym (ok. 100 osób),
  • organizacja procesu produkcyjnego zgodnie z przyjętym reżimem technologicznym i jakościowym,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych z uwzględnieniem rozłożenia pracy na poszczególnych maszynach oraz efektywności pracy na poszczególnych działach,
  • terminowa realizacja planów produkcyjnych,
  • bieżąca komunikacja z innymi działami w firmie celem zapewnienia ciągłości i efektywności produkcji,
  • współpraca i bieżące raportowanie do zarządu.

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w zarządzaniu pracownikami i procesem produkcyjnym,
  • doświadczenie w branży drzewnej,
  • zdolności organizacyjne, w tym umiejętność delegowania i rozliczania zadań,
  • wysoka motywacja do doskonalenia procesów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • mile widziana wiedza techniczna i praktyczna z zakresu produkcji okien drewnianych.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, wiodącej w branży firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.