kierownik magazynu

Data publikacji: 2024-03-07

Firma: Winkhaus

Stanowisko: kierownik magazynu

Miejscowość: Rydzyna

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • zarządzanie grupą ok. 50 magazynierów i nadzór nad magazynem,
  • logistyka magazynowa i obsługa rynków: krajowego, unijnego i eksportowego,
  • optymalizacja i rozwój procesów logistycznych w ramach grupy Winkhaus,
  • udział w projektach logistycznych grupy Winkhaus.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B1).

Oferujemy:

  • dynamiczny rozwój zawodowy oraz możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności,
  • pracę w firmie międzynarodowej ze 170-letnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • narzędzia pracy: telefon, komputer,
  • objęcie dodatkową prywatną opieką medyczną,
  • możliwość udziału w dofinansowanych kursach języków obcych,
  • kompleksowe wdrożenie do pracy z bogatym pakietem szkoleń,
  • udział w motywacyjnym systemie premii.