kierownik magazynu i logistyki wewnętrznej

Data publikacji: 2023-11-06

Firma: VEKA Polska

Stanowisko: kierownik magazynu i logistyki wewnętrznej

Miejscowość: Skierniewice

Województwo: Łódzkie

Branża: Dostawca

skierniewice łódzkie

Obowiązki:

  • planowanie i nadzór nad procesami pracy w magazynie;
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość wychodzących transportów;
  • administrowanie stanem magazynowym;
  • zarządzanie, optymalizacja procesów w tym przestrzeni magazynowych zgodnie z zasadą ciągłego doskonalenia;
  • nadzór i zarządzanie obiegiem dokumentacji magazynowej;
  • nadzór nad stanem technicznym wyposażenia i sprzętu magazynowego;
  • nadzór nad procesem kontroli jakości dostaw, aktywny udział w procesach rozpatrywania reklamacji związanych z brakiem lub uszkodzeniami towarów;
  • przygotowywanie oraz aktywny udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych obszaru magazynu;
  • wyznaczanie, realizacja i nadzór nad wskaźnikami KPI w magazynie;
  • zarządzanie zespołem pracowników magazynu – ponad 120 osób;
  • okresowe przeprowadzenie inwentaryzacji;
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • dobra znajomość systemu SAP oraz innych narzędzi informatycznych związanych z zarządzaniem logistyką i magazynami;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
  • mile widziana znajomość współczesnych technik zarządzania działem operacyjnym: 5S, 5W, FIFO, itp.;
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne, analityczne i interpersonalne;
  • samodzielność, kreatywność i otwartość;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz umiejętność szybkiego uczenia się;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • asertywność, elastyczność i odpowiedzialność;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz umiejętność szybkiego uczenia się.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym;
  • nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku;
  • coroczne podwyżki;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport);
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • dofinansowanie posiłków;
  • ciekawą, rozwojową i pełną nowych wyzwań pracę;
  • miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • prywatna opieka medyczna;
  • dofinansowanie nauki języków;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • ubezpieczenie na życie;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • elastyczny czas pracy;
  • owoce;
  • spotkania integracyjne.